Uitslagen

Uitslagen 2022:

Assendelft afstand pikeur trainer eigenaar
1. Coktail Bar 300m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
2. Jocke Cane 295m Lindsey Pegram Appie Bosscha P. Siderius
3. Gaya Vip 300m Ruud Pools Caroline Aalbers J. Beemsterboer
4. Hero Baldwin 300m Manon Pools Aad Pools M.A. Pools
Wognum afstand pikeur trainer eigenaar
1. Coktail Bar 275m Mats Wester/Rick Wester John Westenbrink Stal de Groningers
2. Ronny Brandt 275m Demi Veenstra John Westenbrink Mw. L. Hoogeveen
3. Archange de Jiel 275m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
4. Kas Trottatore 270m Krista Timmer Jan Snoek J.T.H. Snoek
Venhuizen afstand pikeur trainer eigenaar
1. Panic Launcher 300m Rick Wester John Westenbrink Stal de Groningers
2. Southwind Raptor 305m Lindsey Pegram Bert de Boer A.D. de Boer
3. Archange de Jiel 300m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
4. Doc Holiday 305m Bo Sprengers Natasja Sprengers Stal Meiden van Assum
 
Sassenheim afstand pikeur trainer eigenaar
1. Ronny Brandt 300m Demi Veenstra John Westenbrink Mw. L. Hoogeveen
2. Flavius Boko 295m Rick Wester Tom Kooyman De Hippodromers
3. Southwind Raptor 305m Lindsey Pegram Bert de Boer A.D. de Boer
4. Jet Bianco 300m John Dekker Caroline Aalbers Stal Bianco
 
Beverwijk afstand pikeur trainer eigenaar
1. Archange de Jiel 275m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
2. Coktail Bar 275m Rick Wester John Westenbrink Stal de Groningers
3. Hero Baldwin 275m Manon Pools Aad Pools M.A. Pools
4. Lois Lane 270m John Dekker Jaap van Rijn A. van Rijn
 
Zwanenburg afstand pikeur trainer eigenaar
1. Jocke Cane 275m Lindsey Pegram Appie Bosscha P. Siderius
2. Mr Bathuan Byd 270m Mats Wester John Westenbrink B.J. van der Sluis
3. Panic Launcher 275m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
4. Unguento 275m Frans van der Blonk Frans van der Blonk Stal Assendelft
Warmond afstand pikeur trainer eigenaar
1. Southwind Raptor 280m Lindsey Pegram Bert de Boer A.D. de Boer
2. Jet Bianco 275m John Dekker Caroline Aalbers Stal Bianco
3. Bankrobber 270m Lindsey Pegram/Thomas Bos Appie Bosscha P. Siderius
4. Chief One 275m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
Egmond ad Hoef afstand pikeur trainer eigenaar
1. Candy Blue Chip 270m Rick Wester John Westenbrink Stal de Groningers
2. Floalts Cicciolina 270m Krista Timmer Appie Bosscha P. Siderius
3. Archange de Jiel 275m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
4. Hind Beuckenswyk 270m Thomas Bos Appie Bosscha R.J.W. Verburg
Hoofddorp afstand pikeur trainer eigenaar
1. Eliot Charisma 305m Wim van der Mespel Mark de Jong Mw. J.C. Jonkman
2. Southwind Raptor 305m Marco Spin Bert de Boer A.D. de Boer
3. Hasta la Vista 295m Ruud Pools Caroline Aalbers Mw. C.D. Aalbers
4. Ronny Brandt 305m Demi Veenstra John Westenbrink Stal de Groningers
IJmuiden afstand pikeur trainer eigenaar
1. Hequejuela 295m Ruud Pools Bryan Vader Stal L.K. Stompwijk
2. Happy New Day 295m Rick Wester John Westenbrink Stal de Groningers
3. Hampshire F Boko 300m Aad Pools Aad Pools Stal Racing for Fun
4. Archange de Jiel 300m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
Middenbeemster afstand pikeur trainer eigenaar
1. Flavius Boko 300m Tom Kooyman Tom Kooyman De Hippodromers
2. Kelsa Europoort 300m Manon Pools Bryan Vader J.A. Dijkxhoorn
3. Southwind Raptor 305m Marco Spin Bert de Boer A.D. de Boer
4. Panic Launcher 300m Mats Wester John Westenbrink Stal de Groningers
Voorschoten afstand pikeur trainer eigenaar
1. Epoque 270m Rick Wester John Westenbrink Stal de Groningers
2. Ferran Convital 270m Wim van der Mespel Cees Imming G. Luigies
3. SJ’s Bajaro 270m Wim van der Mespel Heidi Appel Stichting Dravend Paard
4. Chief One 275m Demi Veenstra John Westenbrink Stal de Groningers
Santpoort afstand pikeur trainer eigenaar
1. Southwind Raptor 305m Marco Spin Bert de Boer A.D. de Boer
2. Kelsa Europoort 300m Manon Pools Bryan Vader J.A. Dijkxhoorn
3. Bankrobber 300m John Dekker Appie Bosscha P. Siderius
4. Cezar H 300m Francis Neirinck I. de Jaeger I. de Jaeger
Nootdorp afstand pikeur trainer eigenaar
1. Cassidy Byd 295m John Dekker Caroline Aalbers J. Baron
2. Southwind Raptor 305m Marco Spin Bert de Boer A.D. de Boer
3. Piet de Wit 295m Aad Pools Rob van Toor P.D. Rieken
4. Eliot Charisma 305m Danny Brouwer Mark de Jong Mw. J.C. Jonkman

Bekijk ook de uitslagen van:

TipCompetitie

Ben je een echte kortebaankenner of houd je van een gokje? Doe dan mee met de TipCompetitie!

Word vriend of meer

Voor € 15,- per jaar houd je Kortebaandraverijen.nl online en krijg je meerdere extra's.