Ruud Pools

Ruud Pools (20 januari 1953) is een legende in de drafsport. Zowel op de korte- als de langebaan heeft hij zijn sporen ruimschoots verdiend. Zijn naam prijkt prijkt op vrijwel alle erelijsten van alle kortebaanplaatsen door heel Nederland. Op de langebaan was hij al bijna 4.000 (!) keer succesvol en behoort met dat aantal tot de meest succesvolle Nederlandse pikeurs allertijden.

Met name tijdens de jaren ’90 van de vorig eeuw stond Pools op de kortebaan op eenzame hoogte. In 1995 kwam hij in dienst bij Hugo Langeweg en was vanaf dat moment de onbetwiste alleenheerser. Hij werd maar liefst zes keer op rij kortebaankampioen en won tijdens die kampioensjaren 55 kortebanen. In 2010 sleepte hij na een bloedstollende strijd zijn achtste kampioenschap binnen. Sinds 2011 rijdt Pools onder andere de sprinters van trainer Cees Hetteling. Dat leverde met Attila, Evison en Donate Groenhof al de nodige successen op.

Eerste overwinning: 17 september 1974 met Goudvos Heny, Hillegom
Laatste overwinning: 28 augustus 2021 met Cesar Charisma, Warmond (Duindigt)
Totaal: 140 overwinningen
Winnaar pikeursklassement: 8 keer (1977, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000 en 2010)
Winnaar Nederlands kampioenschap: 4 keer

1995 Speedy Jace Heemskerk
1996 Hilde Buitenzorg Santpoort
2000 Gail Devers Heemskerk
2010 Yke Starlake Venhuizen

Resultaten

Datum Locatie Paard Afstand Positie
9 oktober 2021 ’t Zand Cesar Charisma 275 1e omloop
9 oktober 2021 ’t Zand Gerson Boko 275 2e omloop
30 september 2021 Lisse Cesar Charisma 300 2e omloop
30 september 2021 Lisse Karin 295 1e omloop
23 september 2021 Enkhuizen Cesar Charisma 300 1e omloop
23 september 2021 Enkhuizen Gerson Boko 300 1e omloop
20 september 2021 Medemblik Cesar Charisma 275 2e omloop
20 september 2021 Medemblik Gerson Boko 275 1e omloop
4 september 2021 Hoofddorp (Duindigt) Bolide Senonchois 295 1e omloop
4 september 2021 Hoofddorp (Duindigt) Cesar Charisma 300 1e omloop
28 augustus 2021 Warmond (Duindigt) Cesar Charisma 300 1e plaats
28 augustus 2021 Warmond (Duindigt) Bolide Senonchois 300 1e omloop
5 augustus 2021 Santpoort (Emmeloord) Best of Chanlecy 275 2e omloop
5 augustus 2021 Santpoort (Emmeloord) Be Good 275 1e omloop
29 juli 2021 Nootdorp (Duindigt) Cesar Charisma 300 4e plaats
29 juli 2021 Nootdorp (Duindigt) Bolide Senonchois 300 1e omloop
21 juli 2021 Emmeloord Hariesine 275 1e omloop
21 juli 2021 Emmeloord Kite Runner 270 1e omloop
15 juli 2021 Duindigt Cesar Charisma 300 1e plaats
15 juli 2021 Duindigt Bolide Senonchois 300 1e omloop
24 september 2020 Lisse (Duindigt) Bolide Senonchois 300 1e omloop
24 september 2020 Lisse (Duindigt) Goldrush H 300 1e omloop
29 augustus 2020 Duindigt Handsome Guy 295 1e omloop
29 augustus 2020 Duindigt Tador Dry 300 2e omloop
14 oktober 2019 ’t Zand Broer van Bremen 275 1e omloop
14 oktober 2019 ’t Zand Go Star 275 2e omloop
26 september 2019 Lisse Go Star 300 3e omloop
26 september 2019 Lisse Gerson Boko 300 2e omloop
25 september 2019 Roden Emi van Jip 300 1e omloop
25 september 2019 Roden Ursy Flying 300 2e omloop
19 september 2019 Enkhuizen Go Star 300 2e omloop
19 september 2019 Enkhuizen Gerson Boko 295 3e omloop
16 september 2019 Medemblik Emi van Jip 275 3e omloop
16 september 2019 Medemblik Calin la Ravelle 275 1e omloop
13 september 2019 Hillegom Gerson Boko 295 1e omloop
13 september 2019 Hillegom Calin la Ravelle 300 1e omloop
12 september 2019 Purmerend Go Star 300 3e omloop
12 september 2019 Purmerend Ursy Flying 300 1e omloop
5 september 2019 Heemskerk Calin la Ravelle 300 1e omloop
5 september 2019 Heemskerk Vangiskan Scott 295 1e omloop
2 september 2019 Schagen Go Star 275 3e plaats
2 september 2019 Schagen Gerson Boko 270 1e omloop
29 augustus 2019 Middenbeemster Calin la Ravelle 300 1e omloop
29 augustus 2019 Middenbeemster Beaujosh de Mahey 300 2e omloop
24 augustus 2019 De Lier Kootenay Goj 300 1e omloop
24 augustus 2019 De Lier Gerson Boko 300 1e omloop
17 augustus 2019 Voorschoten Gerson Boko 275 2e omloop
17 augustus 2019 Voorschoten Beaujosh de Mahey 275 1e omloop
8 augustus 2019 Beverwijk Kootenay Goj 275 1e omloop
8 augustus 2019 Beverwijk Drogba Apache 275 1e omloop
6 augustus 2019 Nootdorp Gerson Boko 300 1e omloop
1 augustus 2019 Santpoort Beaujosh de Mahey 300 2e omloop
1 augustus 2019 Santpoort Fabrys Chris 295 1e omloop
22 juli 2019 Stompwijk Go Star 295 3e omloop
22 juli 2019 Stompwijk Beaujosh de Mahey 295 3e omloop
13 juli 2019 Hoofddorp Kootenay Goj 300 1e omloop
13 juli 2019 Hoofddorp Fabrys Chris 295 3e omloop
11 juli 2019 Egmond aan den Hoef Go Star 275 2e omloop
11 juli 2019 Egmond aan den Hoef Beethov 275 1e omloop
6 juli 2019 Warmond Beethov 275 1e omloop
6 juli 2019 Warmond Beaujosh de Mahey 275 2e omloop
11 juni 2019 Venhuizen Evison 280 1e omloop
11 juni 2019 Venhuizen Go Star 275 2e omloop
31 mei 2019 Wognum Beaujosh de Mahey 275 2e omloop
31 mei 2019 Wognum Go Star 275 2e omloop
11 mei 2019 Assendelft Vazirissimo 300 1e omloop
11 mei 2019 Assendelft Donate Groenhof 305 1e omloop
15 oktober 2018 ’t Zand Verseau Blue 275 1e omloop
15 oktober 2018 ’t Zand Dancing Noble 275 1e omloop
27 september 2018 Lisse Donate Groenhof 305 1e plaats
27 september 2018 Lisse Evison 305 2e omloop
20 september 2018 Enkhuizen Diva Divine 295 2e omloop
20 september 2018 Enkhuizen Evison 305 2e omloop
17 september 2018 Medemblik Columbine Lep 280 1e omloop
17 september 2018 Medemblik Evison 280 3e omloop
14 september 2018 Hillegom Golden Avenue 300 1e omloop
14 september 2018 Hillegom Rosa Dell'Est 300 1e omloop
13 september 2018 Purmerend Columbine Lep 305 1e omloop
13 september 2018 Purmerend Verseau Blue 300 1e omloop
6 september 2018 Heemskerk Rosa Dell'Est 300 1e omloop
3 september 2018 Schagen Dancing Noble 270 2e plaats
3 september 2018 Schagen Diva Divine 270 3e omloop
30 augustus 2018 Middenbeemster Verseau Blue 300 niet gestart
30 augustus 2018 Middenbeemster Evison 305 1e omloop
18 augustus 2018 De Lier Ariana Trojborg 295 4e plaats
18 augustus 2018 De Lier Evison 305 2e omloop
14 augustus 2018 Bemmel Evison 305 1e omloop
14 augustus 2018 Bemmel Diva Divine 295 1e omloop
9 augustus 2018 Beverwijk Diva Divine 275 2e omloop
9 augustus 2018 Beverwijk Verseau Blue 275 1e omloop
2 augustus 2018 Santpoort Columbine Lep 300 2e plaats
2 augustus 2018 Santpoort Ariana Trojborg 295 4e plaats
23 juli 2018 Stompwijk Evison 305 2e omloop
23 juli 2018 Stompwijk Verseau Blue 300 3e omloop
19 juli 2018 IJmuiden Ariana Trojborg 300 2e omloop
19 juli 2018 IJmuiden Raes It Steensgard 300 1e omloop
14 juli 2018 Hoofddorp Dancing Noble 295 1e omloop
14 juli 2018 Hoofddorp Diva Divine 300 2e omloop
10 juli 2018 Schiermonnikoog Verseau Blue 300 2e plaats
10 juli 2018 Schiermonnikoog Evison 305 2e omloop
7 juli 2018 Warmond Columbine Lep 275 3e omloop
7 juli 2018 Warmond Evison 280 3e plaats
5 juli 2018 Egmond aan den Hoef Ariana Trojborg 275 2e omloop
5 juli 2018 Egmond aan den Hoef Verseau Blue 275 3e plaats
23 juni 2018 Zwanenburg Columbine Lep 275 3e omloop
23 juni 2018 Zwanenburg Spark Him Lyra 275 1e omloop
27 mei 2018 Duindigt Evison 305 2e omloop
27 mei 2018 Duindigt Columbine Lep 300 1e omloop
22 mei 2018 Venhuizen Dancing Noble 300 2e omloop
22 mei 2018 Venhuizen Verseau Blue 300 3e plaats
11 mei 2018 Wognum Verseau Blue 275 3e plaats
11 mei 2018 Wognum Evison 280 1e omloop
5 mei 2018 Assendelft Dancing Noble 300 2e omloop
5 mei 2018 Assendelft Et Voila Miss 295 1e omloop
9 oktober 2017 t Zand Evison 280 1e omloop
9 oktober 2017 t Zand Columbine Lep 275 3e plaats
7 oktober 2017 Utrecht Eliot Charisma 295 1e omloop
28 september 2017 Lisse Evison 305 3e omloop
28 september 2017 Lisse Columbine Lep 300 3e plaats
27 september 2017 Roden Viperio 300 4e plaats
27 september 2017 Roden Judge Vrijthout 295 1e omloop
21 september 2017 Enkhuizen Quiz de Ginai 305 2e omloop
21 september 2017 Enkhuizen Judge Vrijthout 295 1e omloop
18 september 2017 Medemblik Evison 280 2e plaats
18 september 2017 Medemblik Columbine Lep 275 3e plaats
15 september 2017 Hillegom Quiz de Ginai 305 1e omloop
15 september 2017 Hillegom Judge Vrijthout 295 1e omloop
14 september 2017 Purmerend Columbine Lep 300 3e omloop
14 september 2017 Purmerend Evison 305 4e plaats
7 september 2017 Heemskerk Judge Vrijthout 295 1e omloop
4 september 2017 Schagen Quiz de Ginai 280 1e omloop
4 september 2017 Schagen Columbine Lep 275 4e plaats
31 augustus 2017 Middenbeemster Sander LB 300 1e omloop
31 augustus 2017 Middenbeemster Star di Poggio 300 1e omloop
15 augustus 2017 Bemmel Tsar de Grammont 295 1e omloop
15 augustus 2017 Bemmel Columbine Lep 300 2e plaats
12 augustus 2017 De Lier Eliot Charisma 300 1e omloop
12 augustus 2017 De Lier Columbine Lep 300 1e omloop
10 augustus 2017 Beverwijk Vaillant du Dormet 295 1e omloop
10 augustus 2017 Beverwijk Tsar de Grammont 295 2e omloop
8 augustus 2017 Nootdorp Tsar de Grammont 295 4e plaats
8 augustus 2017 Nootdorp Tango Negro 295 1e omloop
3 augustus 2017 Santpoort Evison 305 3e omloop
3 augustus 2017 Santpoort Columbine Lep 300 2e plaats
28 juli 2017 Voorschoten Tango Negro 270 1e omloop
28 juli 2017 Voorschoten Urs de Fleurier 270 1e omloop
24 juli 2017 Stompwijk Tsar de Grammont 300 1e omloop
24 juli 2017 Stompwijk Columbine Lep 300 3e plaats
20 juli 2017 IJmuiden Elma Alki 300 1e omloop
20 juli 2017 IJmuiden Vaillant du Dormet 300 1e omloop
15 juli 2017 Hoofddorp Urs de Fleurier 300 1e omloop
15 juli 2017 Hoofddorp Columbine Lep 300 1e plaats
6 juli 2017 Egmond aan den Hoef Tsar de Grammont 275 1e omloop
1 juli 2017 Warmond Urs de Fleurier 275 2e omloop
1 juli 2017 Warmond Tango Negro 275 1e omloop
24 juni 2017 Zwanenburg Columbine Lep 275 3e omloop
24 juni 2017 Zwanenburg Donate Groenhof 280 2e omloop
17 juni 2017 Sassenheim Urs de Fleurier 300 1e omloop
17 juni 2017 Sassenheim Fine Boko 300 1e omloop
3 juni 2017 Vroomshoop Evison 280 3e plaats
3 juni 2017 Vroomshoop Columbine Lep 275 1e plaats
26 mei 2017 Wognum Quiz de Ginai 275 1e plaats
26 mei 2017 Wognum Evison 280 2e omloop
6 mei 2017 Assendelft Quiz de Ginai 300 3e omloop
6 mei 2017 Assendelft Evison 300 1e omloop
10 oktober 2016 ’t Zand Evison 280 2e omloop
10 oktober 2016 ’t Zand Quiz de Ginai 275 1e plaats
29 september 2016 Lisse Evison 305 1e omloop
29 september 2016 Lisse Quiz de Ginai 300 2e plaats
28 september 2016 Roden Bando d'Havane 300 1e omloop
28 september 2016 Roden Yos JE 295 1e plaats
19 september 2016 Medemblik House CS Ice 270 2e plaats
19 september 2016 Medemblik Yos JE 275 3e plaats
15 september 2016 Enkhuizen Evison 305 1e omloop
15 september 2016 Enkhuizen Quiz de Ginai 300 2e plaats
8 september 2016 Purmerend Donate Groenhof 305 3e omloop
8 september 2016 Purmerend Evison 305 2e plaats
1 september 2016 Heemskerk Donate Groenhof 305 1e omloop
1 september 2016 Heemskerk Elbert H 300 1e omloop
29 augustus 2016 Schagen Quiz de Ginai 275 1e plaats
29 augustus 2016 Schagen Attila 280 1e omloop
25 augustus 2016 Middenbeemster Valparaiso Jiel 300 2e omloop
25 augustus 2016 Middenbeemster Evison 305 3e omloop
16 augustus 2016 Bemmel Quiz de Ginai 300 2e plaats
16 augustus 2016 Bemmel Donate Groenhof 305 3e omloop
13 augustus 2016 De Lier Donate Groenhof 305 1e omloop
13 augustus 2016 De Lier Evison 300 2e plaats
11 augustus 2016 Beverwijk Bendt Ricardo 300 1e omloop
11 augustus 2016 Beverwijk Attila 305 1e omloop
9 augustus 2016 Nootdorp Quiz de Ginai 295 2e plaats
9 augustus 2016 Nootdorp Evison 300 2e omloop
4 augustus 2016 Santpoort Attila 305 2e omloop
4 augustus 2016 Santpoort Quiz de Ginai 300 4e plaats
28 juli 2016 Voorschoten Quiz de Ginai 275 2e omloop
28 juli 2016 Voorschoten Valparaiso Jiel 275 1e omloop
21 juli 2016 IJmuiden Cassandra D 300 1e omloop
21 juli 2016 IJmuiden Fonne Pomponne 295 1e omloop
18 juli 2016 Stompwijk Donate Groenhof 305 3e omloop
18 juli 2016 Stompwijk Quiz de Ginai 300 3e omloop
7 juli 2016 Egmond aan den Hoef Valparaiso Jiel 275 2e omloop
25 juni 2016 Zwanenburg Valparaiso Jiel 270 3e plaats
25 juni 2016 Zwanenburg Donate Groenhof 280 1e omloop
17 mei 2016 Venhuizen Rex O'Malley 300 1e omloop
17 mei 2016 Venhuizen Valparaiso Jiel 300 1e omloop
6 mei 2016 Wognum Valparaiso Jiel 275 3e plaats
6 mei 2016 Wognum Evison 275 1e plaats
30 april 2016 Assendelft Attila 305 3e omloop
30 april 2016 Assendelft Donate Groenhof 305 1e omloop
27 juni 2015 Zwanenburg Dre Starlake 270 1e omloop
27 juni 2015 Zwanenburg Donate Groenhof 275 1e plaats
20 juni 2015 Sassenheim Elegance Fanatic 295 1e omloop
20 juni 2015 Sassenheim Dre Starlake 300 3e omloop
26 mei 2015 Venhuizen Dre Starlake 300 2e omloop
26 mei 2015 Venhuizen Lifeislife BR 300 4e plaats
23 mei 2015 Vroomshoop Attila 280 3e omloop
23 mei 2015 Vroomshoop Donate Groenhof 275 2e omloop
15 mei 2015 Wognum Donate Groenhof 275 3e omloop
15 mei 2015 Wognum Lifeislife BR 275 2e plaats
2 mei 2015 Assendelft Dre Starlake 300 2e omloop
2 mei 2015 Assendelft Lifeislife BR 300 3e omloop
13 oktober 2014 ’t Zand Donate Groenhof 275 2e plaats
13 oktober 2014 ’t Zand Qualva Nonantais 275 3e omloop
25 september 2014 Lisse Belle Amie 300 1e omloop
25 september 2014 Lisse Qualva Nonantais 300 4e plaats
24 september 2014 Roden Boy Lucswolle 300 1e omloop
24 september 2014 Roden Lifeislife BR 300 2e omloop
11 september 2014 Purmerend Boy Lucswolle 300 1e omloop
11 september 2014 Purmerend Donate Groenhof 300 3e plaats
6 september 2014 Voorschoten Chaman Rapida 270 4e plaats
4 september 2014 Heemskerk Boy Lucswolle 300 1e omloop
4 september 2014 Heemskerk Duenna Starlake 295 3e omloop
1 september 2014 Schagen Donate Groenhof 270 1e plaats
1 september 2014 Schagen Qualva Nonantais 275 3e omloop
28 augustus 2014 Middenbeemster Boy Lucswolle 295 2e plaats
28 augustus 2014 Middenbeemster Lifeislife BR 295 2e omloop
23 augustus 2014 De Lier Donate Groenhof 295 1e plaats
23 augustus 2014 De Lier Lovely Lane 295 2e omloop
14 augustus 2014 Beverwijk Donate Groenhof 295 4e plaats
14 augustus 2014 Beverwijk Qualva Nonantais 300 1e omloop
12 augustus 2014 Bemmel Lovely Lane 295 4e plaats
12 augustus 2014 Bemmel Ycoon 300 2e omloop
7 augustus 2014 Santpoort Qualva Nonantais 300 1e omloop
7 augustus 2014 Santpoort Lovely Lane 295 1e omloop
5 augustus 2014 Nootdorp Lovely Lane 295 2e omloop
5 augustus 2014 Nootdorp Donate Groenhof 295 1e omloop
21 juli 2014 Stompwijk Quairos Jiel 300 1e omloop
21 juli 2014 Stompwijk Qualva Nonantais 300 2e plaats
17 juli 2014 IJmuiden Ycoon 300 1e omloop
17 juli 2014 IJmuiden Pricken 300 1e omloop
12 juli 2014 Hoofddorp Diego Guapa 300 2e omloop
12 juli 2014 Hoofddorp Evison 300 1e omloop
10 juli 2014 Egmond aan den Hoef Lovely Lane 270 3e omloop
10 juli 2014 Egmond aan den Hoef Attila 280 1e omloop
5 juli 2014 Warmond Donate Groenhof 270 1e plaats
5 juli 2014 Warmond Doctor Love 270 1e omloop
10 juni 2014 Venhuizen Duenna Starlake 295 1e omloop
10 juni 2014 Venhuizen Evison 300 3e plaats
30 mei 2014 Wognum Lovely Lane 275 1e omloop
30 mei 2014 Wognum Pricken 275 2e plaats
10 mei 2014 Assendelft Evison 300 2e omloop
10 mei 2014 Assendelft Qualva Nonantais 300 1e plaats
14 oktober 2013 ’t Zand Evison 275 2e omloop
14 oktober 2013 ’t Zand Qualva Nonantais 275 2e omloop
26 september 2013 Lisse Attila 305 3e omloop
26 september 2013 Lisse Qualva Nonantais 300 3e plaats
12 september 2013 Purmerend Attila 305 4e plaats
12 september 2013 Purmerend Evison 300 2e omloop
5 september 2013 Heemskerk Evison 300 3e omloop
5 september 2013 Heemskerk Ziyi 300 3e omloop
2 september 2013 Schagen Attila 280 3e plaats
29 augustus 2013 Middenbeemster Ziyi 300 2e omloop
13 augustus 2013 Bemmel Athos le Blanc 270 1e omloop
13 augustus 2013 Bemmel Attila 280 1e omloop
8 augustus 2013 Beverwijk Attila 305 2e omloop
8 augustus 2013 Beverwijk Evison 300 1e plaats
6 augustus 2013 Nootdorp Ziyi 300 2e omloop
1 augustus 2013 Santpoort Attila 305 4e plaats
29 juli 2013 Voorschoten Inalco 275 1e omloop
22 juli 2013 Stompwijk Evison 300 3e omloop
22 juli 2013 Stompwijk Ziyi 300 4e plaats
18 juli 2013 IJmuiden Attila 305 1e omloop
11 juli 2013 Egmond aan den Hoef Ziyi 275 4e plaats
6 juli 2013 Warmond Attila 280 2e plaats
6 juli 2013 Warmond Qualva Nonantais 275 3e plaats
21 juni 2013 Sassenheim Voronoff des Pins 295 1e omloop
21 mei 2013 Venhuizen Dancer of Butcher 300 niet gestart
10 mei 2013 Wognum Attila 280 4e plaats
10 mei 2013 Wognum Qualva Nonantais 275 1e omloop
27 april 2013 Assendelft Attila 305 3e omloop
27 april 2013 Assendelft Qualva Nonantais 300 3e omloop
27 september 2012 Lisse Qualva Nonantais 300 3e omloop
20 september 2012 Enkhuizen Brazil Elegance 295 2e omloop
17 september 2012 Medemblik Qualva Nonantais 270 1e plaats
14 september 2012 Hillegom Brazil Elegance 295 3e omloop
13 september 2012 Purmerend Qualva Nonantais 295 2e omloop
3 september 2012 Schagen Attila 275 1e plaats
3 september 2012 Schagen Qualva Nonantais 275 2e omloop
30 augustus 2012 Middenbeemster Attila 300 3e omloop
30 augustus 2012 Middenbeemster Qualva Nonantais 300 2e omloop
16 augustus 2012 Noordwijk Qualva Nonantais 300 1e omloop
9 augustus 2012 Beverwijk Attila 300 2e omloop
2 augustus 2012 Santpoort Attila 300 1e plaats
28 juli 2012 Voorschoten Attila 275 3e omloop
5 juli 2012 Egmond aan den Hoef Attila 275 2e plaats
5 juli 2012 Egmond aan den Hoef Doris K 270 3e omloop
22 juni 2012 Zwanenburg Attila 275 4e plaats
22 juni 2012 Zwanenburg Doris K 270 3e omloop
15 juni 2012 Sassenheim Attila 300 1e omloop
2 juni 2012 Amsterdam Doris K 295 1e omloop
29 mei 2012 Venhuizen Doris K 300 2e omloop
18 mei 2012 Wognum Doris K 275 1e omloop
5 mei 2012 Assendelft Doris K 300 1e omloop
10 oktober 2011 ’t Zand Attila 275 1e plaats
28 september 2011 Roden Attila 300 2e plaats
19 september 2011 Medemblik Attila 275 3e omloop
16 september 2011 Hillegom Amalia Beemd 295 1e omloop
8 september 2011 Purmerend Attila 300 3e plaats
29 augustus 2011 Schagen Attila 270 1e plaats
16 augustus 2011 Bemmel Attila 270 4e plaats
9 augustus 2011 Nootdorp Attila 295 2e plaats
4 augustus 2011 Santpoort Attila 295 1e plaats
26 juli 2011 IJmuiden Attila 295 1e omloop
26 juli 2011 IJmuiden Zero Option Lane 300 1e plaats
7 juli 2011 Egmond aan den Hoef Zero Option Lane 275 2e omloop
17 juni 2011 Sassenheim Zero Option Lane 300 3e plaats
17 juni 2011 Sassenheim Athos le Blanc 295 1e omloop
4 juni 2011 Amsterdam Zero Option Lane 300 2e plaats
3 juni 2011 Wognum Jupiter Diamant 275 2e omloop
11 oktober 2010 ’t Zand Zero Option Lane 275 2e omloop
30 september 2010 Lisse Jupiter Diamant 300 1e omloop
30 september 2010 Lisse Zero Option Lane 300 1e plaats
16 september 2010 Enkhuizen Jupiter Diamant 300 1e omloop
16 september 2010 Enkhuizen Zero Option Lane 295 2e plaats
2 september 2010 Heemskerk Jupiter Diamant 300 4e plaats
30 augustus 2010 Schagen Zero Option Lane 270 2e omloop
19 augustus 2010 Noordwijk Zero Option Lane 295 3e plaats
22 juli 2010 IJmuiden Zero Option Lane 295 2e plaats
8 juli 2010 Egmond aan den Hoef Zero Option Lane 270 3e plaats
3 juli 2010 Warmond Zero Option Lane 270 1e omloop
5 juni 2010 Amsterdam Zero Option Lane 295 2e plaats

TipCompetitie

Ben je een echte kortebaankenner of houd je van een gokje? Doe dan mee met de TipCompetitie!

Word vriend of meer

Voor € 15,- per jaar houd je Kortebaandraverijen.nl online en krijg je meerdere extra's.