Nationaal kampioenen

Bekijk hieronder een overzicht met alle nationaal kampioenen vanaf 1930, met dank aan het NDR archief.

PaardPikeurOrganisator
2019Doc HolidayBo SprengersSantpoort
2018Doc HolidayManon PoolsMiddenbeemster
2017Dutch BuitenzorgDjimmy SchneiderMedemblik
2016Dutch BuitenzorgAndries van der BlonkNootdorp
2015Asko BondRick WesterWognum
2014Zero Option LaneJaap van RijnVoorschoten
2013Ton JeuManon PoolsWarmond
2012Blackpearl Trans RAad PoolsLisse
2011Le DreamChristophe de GrooteBemmel
2010Yke StarlakeRuud PoolsVenhuizen
2009Sheba BokoWillem RutgersStompwijk
2008Willie LucianoWim van der MespelSchagen
2007Derek EffeFrans van der BlonkPurmerend
2006Caretto AsAad PoolsEnkhuizen
2005Deliberate DustJohn de Leeuw
(in de finale Ruud Pools)
Hillegom
2004SupermaticRobin BakkerRoden
2003Roodnoot JansaraCees Imming’t Zand
2002Lino HawaiAad PoolsMedemblik
2001Adonis GuardAad PoolsWognum
2000Gail DeversRuud PoolsHeemskerk
1999Third ManHuib van den HeuvelVoorschoten
1998Monet HanoverAad PoolsZandvoort
1997Kelly DragonManus BouwhuisLisse
1996Hilde BuitenzorgRuud PoolsSantpoort
1995Speedy JaceRuud PoolsHeemskerk
1994Heli MarcoHuib van den HeuvelBeverwijk
1993Griffy SunshineManus BouwhuisSchagen
1992Cheetah ArloEmile BousieMedemblik
1991Danielle GuapaJan WagenaarLelystad
1990Adriana ACees ImmingZandvoort
1989Chokey TreenRon van GentBeverwijk
1988Morgan des EyllonsTom Kooyman sr.Hoorn
1987Zarah AlkiAad PoolsRoden
1986Western du BoisManus Bouwhuis
(in de finale Ruud Pools)
Purmerend
1985Yoly YolyCees ImmingLisse
1984Prins BenjaminBerry SchwarzStompwijk
1983Ultra ReginaGuus KnijnenburgSchagen
1982Titia PrideAad PoolsVoorschoten
1981Sultana NortonJan HartEnkhuizen
1980Ricky FirstAad PoolsHillegom
1979Paarl DJan van Dooyeweerd sr.Medemblik
1978LorrelotManus BouwhuisSantpoort
1977OpiumSiem Hartman’t Zand
1976Laiko BeroonaHarry PoolsHeemskerk
1975KerryHarry PoolsVenhuizen
1974Lucky HJaap van der LooHoorn
1973Ivar WilkesJan BlaauwPurmerend
1972HannibalJan van Dooyeweerd sr.Lisse
1971HofnarJan WagenaarEnkhuizen
1970Dazy HHarry PoolsSchagen
1969Edelscott SixHarry PoolsStompwijk
1968Zelos van VredenhofCees SwartLisse
1967Benno SixBuck LeemanVoorschoten
1966AntilopeHarry PoolsMedemblik
1965Cromwell DJan van Dooyeweerd sr.Santpoort
1964X HanoverJan WagenaarWarmond
1963Anna ScotchJan de GraafHeemskerk
1962Ynno Con DiosJan van Dooyeweerd sr.Hillegom
1961RadboutK.Kramer’t Zand
1960WalaJan van Leeuwen jr.Purmerend
1959PartoutNol Heskes
(in de finale Guus Knijnenburg)
Santpoort
1958Ronny ZoraJan WagenaarMedemblik
1957Ronny ZoraJan Wagenaar sr.Schagen
1956Rita BHJacob HaanEnkhuizen
1955Surprise GNol HeskesHillegom
1954Prinses ZoraJan Wagenaar sr.Heemskerk
1953OoststarFrits BosveldWarmond
1952O Nelly ZoraJan Wagenaar sr.Lisse
1951Olga PlutoAppie SideriusHardegarijp
1950Nuni BrewerHans ten HagenHeemskerk
1949LimbusJan Wagenaar sr.Harlingen
1948Jay Mc GregorHans ten HagenPurmerend
1947AllouezJan de VliegerZaandam
1946Abdullah ScottJan KruithofEnkhuizen
1945Harrold Hanover KWillem GeersenBeverwijk
1944(niet verreden, geen toestemming van de autoriteiten)Beverwijk
1943AllouezJan de VliegerSchagen
1942Barones SpencerWillem GeersenMedemblik
1941XerxesRoel van WieringenZandvoort
1940AllouezJan de VliegerBinnenwijzend
1939AllouezJan de VliegerBeverwijk
1938Zus BraunWillem GeersenPurmerend
1937XuthusWillem GeersenZaandam
1936XuthusWillem GeersenHardegarijp
1935Lady BondJan van Leeuwen jr.Eenrum
1934Rolls RoydH.de VriesBeverwijk
1933Lady BondJan van Leeuwen jr.Schagen
1932Sally HarvesterJan van Leeuwen jr.Zaandam
1931UniformJan van Leeuwen jr.Enkhuizen
1930EulogieHenrik MensingaGroningen

 

TipCompetitie

Ben je een echte kortebaankenner of houd je van een gokje? Doe dan mee met de TipCompetitie!

Word vriend of meer

Vanaf € 10,- per jaar houd je Kortebaandraverijen.nl online en krijg je meerdere extra's.