
Attila heeft Tweede Paasdag aangetoond op tijd in vorm te zijn voor de start van het nieuwe kortebaanseizoen. De ruin liet in Alkmaar de sprintkoersen aan zich voorbij gaan, maar pakte in een koers tot 3.000 euro de tweede plaats.
Na zijn winst vorig jaar in ’t Zand ging Attila op rust. Maandag maakte hij in Alkmaar zijn rentree. Met Kees Hetteling jr. op de sulky voerde hij lang het veld aan, maar moest in de slotfase toezien hoe hij werd gepasseerd door Waldemar K en Ruud Pools.
Ook een potentiële kortebaner was op dreef. Beat It uit de stal van Jan van Dooyeweerd krijgt dit jaar een kans in het sprintcircuit. Maandag won de vierjarige hengst met Paula Bakker de amateurkoers met een winsom tot 4.500 euro.
Foto: www.supersprinters.nl
Ben je een echte kortebaankenner of houd je van een gokje? Doe dan mee met de TipCompetitie!
Voor € 15,- per jaar houd je Kortebaandraverijen.nl online en krijg je meerdere extra's.