Uitslagen

Assendelft
1. Barbert – John de Leeuw 305m
2. Cha Cha Cha – John Dekker 300m
3. Southwind Raptor – Lindsey Pegram 300m
4. Hannie Swagerman – Frans van der Blonk 295m

Wognum
1. Cattiva Byd – John Dekker 275m
2. El Salvador – Finn Verkaik 275m
3. Verseau Blue – Ruud Pools 275m
4. Calistokingsdeep – Lindsey Pegram 275m

Venhuizen
1. Obelix West – John Dekker 300m
2. Southwind Raptor – Lindsey Pegram 300m
3. Verseau Blue – Ruud Pools 300m
4. Cassari – John de Leeuw 300m

Duindigt
1. Doc Holiday – Manon Pools 300m
2. Southwind Raptor – Lindsey Pegram 300m
3. Bronco Boko – Tom Kooyman 300m
4. Dutch Buitenzorg – Djimmy Schneider 305m

Sassenheim
1. Ronny Brandt – Rick Wester 300m
2. Blackpearl Trans R – Manon Pools 305m
3. Cattiva Byd – John Dekker 300m
4. Ben Hurry – Rick Wester / John de Leeuw 300m

Zwanenburg
1. Ben Hurry – John de Leeuw 270m
2. Diesel Scott – Rick Wester 275m
3. Every’s wish – Caroline Aalbers 275m
4. Verseau Blue – John Dekker 275m

Egmond aan den Hoef
1. Crazy Lover – John de Leeuw 270m
2. Harley D Energy – Lindsey Pegram 275m
3. Verseau Blue – Ruud Pools 275m
4. Hero Baldwin – Manon Pools 270m

Warmond
1. Emi van Jip – John Dekker 270m
2. Blackpearl Trans R – Manon Pools 280m
3. Evison – Ruud Pools 280m
4. Viperio – Harry Pools 275m

Schiermonnikoog
1. Faustus – Micha Brouwer 295m
2. Verseau Blue – Ruud Pools 300m
3. Cassari – John de Leeuw 295m
4. Doc Holiday – Bo Sprengers 300m

Hoofddorp
1. Southwind Raptor – Lindsey Pegram 305m
2. Ronny Brandt – John de Leeuw 300m
3. Dutch Buitenzorg – Rick Wester 305m
4. Bronco Boko – Tom Kooyman 300m

IJmuiden
1. Dutch Buitenzorg – Rick Wester 305m
2. Hero Baldwin – Manon Pools 295m
3. Calistokingsdeep – Lindsey Pegram 300m
4. Birdy de Neuilly – John de Leeuw 295m

Stompwijk
1. Doc Holiday – Bo Sprengers 300m
2. Hero Baldwin – Manon Pools 295m
3. Bizar Zandbergen – Danny Brouwer 300m
4. Barbert – Finn Verkaik 305m

Santpoort
1. Calistokingsdeep – Lindsey Pegram 300m
2. Columbine Lep – Ruud Pools 300m
3. Ronny Brandt – John de Leeuw 300m
4. Ariana Trojborg – Ruud Pools 295m

Beverwijk
1. Eliot Charisma – Lindsey Pegram 270m
2. Doc Holiday – Manon Pools 275m
3. Faustus – Micha Brouwer 275m
4. Bizar Zandbergen – Danny Brouwer 275m

Bemmel
1. Eliot Charisma – Lindsey Pegram / John Dekker 300m
2. Calistokingsdeep – Lindsey Pegram 300m
3. Casanova – Micha Brouwer 300m
4. Blackpearl Trans R – Thomas Bos 305m

De Lier
1. Dutch Buitenzorg – Djimmy Schneider 305m
2. Birdy de Neuilly – John de Leeuw 300m
3. Hero Baldwin – Manon Pools 295m
4. Ariana Trojborg – Ruud Pools 295m

Middenbeemster (NK)
1. Doc Holiday – Manon Pools 300m
2. Hero Baldwin – Manon Pools / Aad Pools 295m
3. Southwind Raptor – Finn Verkaik 300m
4. Barbert – Marco Spin 305m

Schagen
1. Chaman Rapida – Krista Timmer 275m
2. Dancing Noble – Ruud Pools 270m
3. Boucher le Blanc – John Dekker / Ruud Pools 275m
4. Up Up and Away – John Dekker 270m

Heemskerk
1. Hero Baldwin – Manon Pools 295m
2. Ronny Brandt – John de Leeuw 300m
3. Bizar Zandbergen – Danny Brouwer 300m
4. Contador – Manon Pools 300m

Purmerend
1. Calistokingsdeep – Lindsey Pegram 300m
2. Doc Holiday – Bo Sprengers 300m
3. Fleur Swagerman – Frans van der Blonk / Andries van der Blonk 300m
4. Hannie Swagerman – Frans van der Blonk 295m

Hillegom
1. Janus Boshoeve – Manon Pools 300m
2. Bachelet – Lindsey Pegram 295m
3. Boucher le Blanc – John Dekker 295m
4. Blue Diamond As – Rob de Vlieger / Rick Wester 300m

Medemblik
1. Boucher le Blanc – John Dekker 270m
2. Cha Cha Cha – Caroline Aalbers 275m
3. Action Invit – John de Leeuw 270m
4. Doc Holiday – Bo Sprengers 275m

Enkhuizen:
1. Eliot Charisma – Lindsey Pegram 300m
2. Up Up and Away – John Dekker 295m
3. Southwind Raptor – Lindsey Pegram 305m
4. Contador – Manon Pools 300m

Bekijk ook de uitslagen van:

TipCompetitie

Ben je een echte kortebaankenner of houd je van een gokje? Doe dan mee met de TipCompetitie!

Word vriend of meer

Vanaf € 10,- per jaar houd je Kortebaandraverijen.nl online en krijg je meerdere extra's.