John Dekker

John Dekker (12 augustus 1971) groeide letterlijk op tussen de paarden en genoot zijn drafsportopleiding als achtjarig mannetje in de stallen van Aad Pools. Na zijn opleiding in Deurne ging hij als leerlingpikeur aan de slag bij Cees Hetteling. In 1996 zegt hij de drafsport (deels) vaarwel en kiest voor een maatschappelijke carrière. Vanaf dat moment is hij slechts zelden op de baan te bewonderen. In 2004 maakt hij echter zijn rentree en stort zich vanaf dat moment ook vol op de kortebaan.

In 2006 raakt zijn sprintloopbaan in een stroomversnelling als hij zijn eerste kortebaan wint met Hot Water in Venhuizen. Dekker krijgt gastritten van bijvoorbeeld Rob de Vlieger, waarvoor hij met Ulliano Way en Wala Alki weet te winnen. In 2009 wordt hij de vaste catchdriver voor de stal van Caroline Aalbers. Het levert direct succes op, want Dekker sleept het kampioenschap bij de pikeurs binnen. Na dat succesjaar is Dekker minder succesvol, maar met zijn rustige karakter en overzicht in het startvak behoort Dekker tot de toppikeurs op de kortebaan.

Eerste overwinning: 6 juni 2006 met Hot Water, Venhuizen
Laatste overwinning: 17 september 2018 met Boucher le Blanc, Medemblik
Winnaar pikeursklassement: 1 keer (2009)

Resultaten

Datum Locatie Paard Afstand Positie
15 oktober 2018 ’t Zand Boucher le Blanc 275 2e omloop
15 oktober 2018 ’t Zand Faustus 275 2e omloop
7 oktober 2018 Nootdorp Boucher le Blanc 300 4e plaats
7 oktober 2018 Nootdorp Cattiva Byd 300 1e omloop
27 september 2018 Lisse Verseau Blue 300 4e plaats
27 september 2018 Lisse Gently Boko 300 2e omloop
26 september 2018 Roden Canon de la Douce 295 1e omloop
26 september 2018 Roden Boucher le Blanc 300 2e omloop
20 september 2018 Enkhuizen Up Up and Away 295 2e plaats
20 september 2018 Enkhuizen Verseau Blue 300 1e omloop
17 september 2018 Medemblik Boucher le Blanc 270 1e plaats
17 september 2018 Medemblik Up Up and Away 270 1e omloop
14 september 2018 Hillegom Every's wish 300 1e omloop
14 september 2018 Hillegom Boucher le Blanc 295 3e plaats
13 september 2018 Purmerend Casanova 305 1e omloop
13 september 2018 Purmerend Emi van Jip 300 1e omloop
6 september 2018 Heemskerk Casanova 305 1e omloop
6 september 2018 Heemskerk Emi van Jip 300 2e omloop
3 september 2018 Schagen Boucher le Blanc 275 3e plaats
3 september 2018 Schagen Up Up and Away 270 4e plaats
30 augustus 2018 Middenbeemster Casanova 305 2e omloop
30 augustus 2018 Middenbeemster Up Up and Away 295 1e omloop
18 augustus 2018 De Lier Verseau Blue 300 3e omloop
18 augustus 2018 De Lier Bizar Zandbergen 300 2e omloop
14 augustus 2018 Bemmel Every's wish 300 1e omloop
14 augustus 2018 Bemmel Cattiva Byd 300 2e omloop
9 augustus 2018 Beverwijk Dean Bros 275 2e omloop
2 augustus 2018 Santpoort Emi van Jip 300 1e omloop
2 augustus 2018 Santpoort Up Up and Away 300 1e omloop
23 juli 2018 Stompwijk Discovery's Wish 295 1e omloop
23 juli 2018 Stompwijk Cha Cha Cha 300 2e omloop
19 juli 2018 IJmuiden Diva Divine 300 1e omloop
19 juli 2018 IJmuiden Cha Cha Cha 300 1e omloop
14 juli 2018 Hoofddorp Cattiva Byd 300 3e omloop
14 juli 2018 Hoofddorp Up Up and Away 300 3e omloop
10 juli 2018 Schiermonnikoog Canon de la Douce 295 1e omloop
10 juli 2018 Schiermonnikoog Ariana Trojborg 300 2e omloop
7 juli 2018 Warmond Canon de la Douce 270 1e omloop
7 juli 2018 Warmond Emi van Jip 270 1e plaats
5 juli 2018 Egmond aan den Hoef Up Up and Away 275 2e omloop
5 juli 2018 Egmond aan den Hoef Emi van Jip 270 2e omloop
23 juni 2018 Zwanenburg Emi van Jip 275 1e omloop
23 juni 2018 Zwanenburg Verseau Blue 275 4e plaats
16 juni 2018 Sassenheim Canon de la Douce 300 2e omloop
16 juni 2018 Sassenheim Cattiva Byd 300 3e plaats
27 mei 2018 Duindigt Cha Cha Cha 300 1e omloop
22 mei 2018 Venhuizen Lady Joyce 300 1e omloop
22 mei 2018 Venhuizen Obelix West 300 1e plaats
11 mei 2018 Wognum Cattiva Byd 275 1e plaats
11 mei 2018 Wognum Obelix West 275 2e omloop
5 mei 2018 Assendelft Canon de la Douce 300 1e omloop
5 mei 2018 Assendelft Cha Cha Cha 300 2e plaats
9 oktober 2017 t Zand Cattiva Byd 275 2e plaats
9 oktober 2017 t Zand Obelix West 275 4e plaats
7 oktober 2017 Utrecht Obelix West 300 3e omloop
7 oktober 2017 Utrecht Wonnightstand 300 1e omloop
28 september 2017 Lisse Cattiva Byd 300 2e plaats
28 september 2017 Lisse Wonnightstand 300 1e omloop
27 september 2017 Roden Lordspirit 300 2e omloop
27 september 2017 Roden Obelix West 300 2e omloop
21 september 2017 Enkhuizen Obelix West 300 1e omloop
21 september 2017 Enkhuizen Wonnightstand 300 3e omloop
18 september 2017 Medemblik Bijou Cartouche 270 1e omloop
18 september 2017 Medemblik Obelix West 275 2e omloop
15 september 2017 Hillegom Obelix West 300 1e omloop
15 september 2017 Hillegom Blossom Energy 295 1e omloop
14 september 2017 Purmerend Wonnightstand 300 2e omloop
14 september 2017 Purmerend Bijou Cartouche 295 1e omloop
7 september 2017 Heemskerk Cattiva Byd 300 3e omloop
4 september 2017 Schagen Wonnightstand 275 2e plaats
4 september 2017 Schagen Obelix West 275 1e omloop
31 augustus 2017 Middenbeemster Blossom Energy 295 1e omloop
31 augustus 2017 Middenbeemster Lordspirit 300 1e omloop
15 augustus 2017 Bemmel Obelix West 300 2e omloop
15 augustus 2017 Bemmel Wonnightstand 295 3e plaats
12 augustus 2017 De Lier Cha Cha Cha 300 1e omloop
12 augustus 2017 De Lier Wonnightstand 295 2e omloop
10 augustus 2017 Beverwijk Wonnightstand 295 2e omloop
10 augustus 2017 Beverwijk Blossom Energy 300 2e omloop
8 augustus 2017 Nootdorp Blossom Energy 300 2e omloop
8 augustus 2017 Nootdorp Cattiva Byd 300 1e plaats
3 augustus 2017 Santpoort Obelix West 300 2e omloop
3 augustus 2017 Santpoort Blossom Energy 300 2e omloop
28 juli 2017 Voorschoten Obelix West 275 3e plaats
28 juli 2017 Voorschoten Lordspirit 275 niet gestart
24 juli 2017 Stompwijk Cha Cha Cha 300 3e omloop
24 juli 2017 Stompwijk Grumpy Energy 295 1e omloop
20 juli 2017 IJmuiden Cha Cha Cha 300 1e omloop
20 juli 2017 IJmuiden Obelix West 300 1e omloop
15 juli 2017 Hoofddorp Cattiva Byd 300 2e plaats
15 juli 2017 Hoofddorp Vaillant du Dormet 300 1e omloop
6 juli 2017 Egmond aan den Hoef Obelix West 275 1e omloop
6 juli 2017 Egmond aan den Hoef Wonnightstand 275 3e omloop
1 juli 2017 Warmond Gently Boko 270 1e omloop
1 juli 2017 Warmond Cha Cha Cha 275 2e omloop
24 juni 2017 Zwanenburg Obelix West 275 1e plaats
24 juni 2017 Zwanenburg Wonnightstand 275 4e plaats
17 juni 2017 Sassenheim Fleur Europoort 300 2e omloop
17 juni 2017 Sassenheim Excuse Me 300 2e omloop
6 juni 2017 Venhuizen Obelix West 300 3e plaats
6 juni 2017 Venhuizen Wonnightstand 300 2e omloop
3 juni 2017 Vroomshoop Lordspirit 275 1e omloop
3 juni 2017 Vroomshoop Casanova 280 1e omloop
26 mei 2017 Wognum Lordspirit 275 1e omloop
26 mei 2017 Wognum Obelix West 275 2e omloop
6 mei 2017 Assendelft Cha Cha Cha 300 1e omloop
6 mei 2017 Assendelft Obelix West 300 3e plaats
10 oktober 2016 ’t Zand Obelix West 275 2e omloop
10 oktober 2016 ’t Zand Yos JE 275 2e omloop
29 september 2016 Lisse Cato van Egmont 300 2e omloop
29 september 2016 Lisse Classic Bennesse 300 1e omloop
28 september 2016 Roden Casanova 300 2e plaats
28 september 2016 Roden Obelix West 300 3e omloop
19 september 2016 Medemblik Obelix West 275 1e omloop
19 september 2016 Medemblik Classic Bennesse 275 1e omloop
16 september 2016 Hillegom Cato van Egmont 300 4e plaats
16 september 2016 Hillegom Colonel Newport 295 2e omloop
15 september 2016 Enkhuizen Classic Bennesse 300 1e omloop
15 september 2016 Enkhuizen Obelix West 300 1e omloop
8 september 2016 Purmerend Obelix West 300 2e omloop
8 september 2016 Purmerend Casanova 300 2e omloop
1 september 2016 Heemskerk Excuse Me 300 1e omloop
1 september 2016 Heemskerk Casanova 300 1e plaats
29 augustus 2016 Schagen Obelix West 275 2e plaats
29 augustus 2016 Schagen Classic Bennesse 275 3e omloop
25 augustus 2016 Middenbeemster Classic Bennesse 300 1e omloop
16 augustus 2016 Bemmel Casanova 300 1e plaats
16 augustus 2016 Bemmel Bendt Ricardo 300 1e omloop
13 augustus 2016 De Lier Attila 305 1e omloop
13 augustus 2016 De Lier Classic Bennesse 300 2e omloop
11 augustus 2016 Beverwijk Obelix West 300 2e omloop
11 augustus 2016 Beverwijk Cha Cha Cha 300 2e omloop
9 augustus 2016 Nootdorp Casanova 300 3e plaats
9 augustus 2016 Nootdorp Donate Groenhof 305 1e omloop
4 augustus 2016 Santpoort Obelix West 300 2e plaats
4 augustus 2016 Santpoort Valparaiso Jiel 300 1e omloop
28 juli 2016 Voorschoten Casanova 275 3e plaats
28 juli 2016 Voorschoten Obelix West 275 2e omloop
21 juli 2016 IJmuiden Cato van Egmont 300 1e omloop
21 juli 2016 IJmuiden Cha Cha Cha 300 2e omloop
18 juli 2016 Stompwijk Casanova 300 3e plaats
18 juli 2016 Stompwijk Valparaiso Jiel 300 3e omloop
9 juli 2016 Hoofddorp Cato van Egmont 300 1e omloop
9 juli 2016 Hoofddorp Cha Cha Cha 300 1e omloop
7 juli 2016 Egmond aan den Hoef Obelix West 275 3e plaats
7 juli 2016 Egmond aan den Hoef Cassandra D 275 2e omloop
2 juli 2016 Warmond Casanova 275 3e plaats
2 juli 2016 Warmond Burney Boshoeve 275 1e omloop
25 juni 2016 Zwanenburg Ugh la Chesnaie 270 2e omloop
25 juni 2016 Zwanenburg Donovan Norg 275 2e omloop
18 juni 2016 Sassenheim Burney Boshoeve 300 2e omloop
18 juni 2016 Sassenheim Casanova 300 3e omloop
21 mei 2016 Utrecht Casanova 275 1e plaats
21 mei 2016 Utrecht Dancingstar Fili 275 1e omloop
17 mei 2016 Venhuizen Amiral d'Inverne 300 2e omloop
17 mei 2016 Venhuizen Ugh la Chesnaie 300 1e omloop
14 mei 2016 Vroomshoop No-Shpa 275 1e omloop
14 mei 2016 Vroomshoop Casanova 275 3e omloop
6 mei 2016 Wognum Ugh la Chesnaie 275 1e omloop
6 mei 2016 Wognum Attila 280 3e omloop
30 april 2016 Assendelft Ugh la Chesnaie 300 1e omloop
12 oktober 2015 ’t Zand Donate Groenhof 280 2e plaats
12 oktober 2015 ’t Zand Lifeislife BR 275 1e omloop
24 september 2015 Lisse Donate Groenhof 305 3e omloop
24 september 2015 Lisse Excuse Me 295 2e plaats
21 september 2015 Medemblik Attila 280 1e omloop
21 september 2015 Medemblik Elbert H 270 1e omloop
17 september 2015 Enkhuizen Excuse Me 295 1e omloop
17 september 2015 Enkhuizen Lifeislife BR 300 1e omloop
11 september 2015 Hillegom Atout Bambois 300 1e omloop
11 september 2015 Hillegom Elbert H 295 1e omloop
10 september 2015 Purmerend Lifeislife BR 300 3e omloop
10 september 2015 Purmerend Excuse Me 295 2e omloop
3 september 2015 Heemskerk Domani Toscana 300 1e omloop
3 september 2015 Heemskerk Excuse Me 295 2e omloop
31 augustus 2015 Schagen Attila 305 2e plaats
31 augustus 2015 Schagen Lifeislife BR 300 2e omloop
27 augustus 2015 Middenbeemster Erica di Quattro 295 1e omloop
27 augustus 2015 Middenbeemster Domani Toscana 300 1e omloop
15 augustus 2015 De Lier Erica di Quattro 295 3e plaats
15 augustus 2015 De Lier Automatic Gear 300 1e omloop
13 augustus 2015 Beverwijk Excuse Me 295 1e omloop
13 augustus 2015 Beverwijk Domani Toscana 300 1e omloop
4 augustus 2015 Nootdorp Donate Groenhof 300 1e plaats
4 augustus 2015 Nootdorp Erica di Quattro 295 2e omloop
20 juli 2015 Stompwijk Attila 305 1e omloop
20 juli 2015 Stompwijk Lifeislife BR 300 1e omloop
9 juli 2015 Egmond aan den Hoef Erica di Quattro 270 1e omloop
9 juli 2015 Egmond aan den Hoef Barbara 275 1e omloop
4 juli 2015 Warmond Erica di Quattro 270 2e omloop
4 juli 2015 Warmond Pricken 275 4e plaats
1 juli 2015 Duindigt Barbara 300 1e omloop
27 juni 2015 Zwanenburg Eagle Meerswal 270 2e omloop
27 juni 2015 Zwanenburg Pricken 275 1e omloop
20 juni 2015 Sassenheim Pricken 300 1e omloop
20 juni 2015 Sassenheim Amalia Beemd 300 1e omloop
26 mei 2015 Venhuizen Amalia Beemd 300 2e omloop
26 mei 2015 Venhuizen Pricken 300 1e omloop
23 mei 2015 Vroomshoop Candy Boko 275 1e omloop
23 mei 2015 Vroomshoop Eagle Meerswal 270 2e omloop
15 mei 2015 Wognum Diamond Digger K 275 1e omloop
15 mei 2015 Wognum Pricken 275 1e omloop
2 mei 2015 Assendelft Attila 305 3e omloop
2 mei 2015 Assendelft Windsor Forest 300 1e omloop
13 oktober 2014 ’t Zand Un Amour d'Echal 275 1e omloop
18 september 2014 Enkhuizen Amalia Beemd 300 3e omloop
18 september 2014 Enkhuizen April Sycamore 300 1e omloop
15 september 2014 Medemblik Lovely Lane 270 1e omloop
15 september 2014 Medemblik Qualva Nonantais 275 1e omloop
12 september 2014 Hillegom Amalia Beemd 300 1e omloop
12 september 2014 Hillegom Duenna Starlake 295 1e omloop
11 september 2014 Purmerend Cha Cha Cha 300 1e omloop
11 september 2014 Purmerend Ton Jeu 300 1e omloop
6 september 2014 Voorschoten Cha Cha Cha 275 1e omloop
6 september 2014 Voorschoten Ton Jeu 275 2e omloop
4 september 2014 Heemskerk Amalia Beemd 300 4e plaats
4 september 2014 Heemskerk Qualva Nonantais 300 2e omloop
1 september 2014 Schagen Amalia Beemd 275 2e omloop
1 september 2014 Schagen Cha Cha Cha 270 3e plaats
12 juli 2014 Hoofddorp Quemos 300 1e omloop
12 juli 2014 Hoofddorp Adonis Charisma 300 1e omloop
10 juli 2014 Egmond aan den Hoef Amalia Beemd 275 1e omloop
10 juli 2014 Egmond aan den Hoef Cunera Beuckenswyk 270 2e omloop
5 juli 2014 Warmond Cha Cha Cha 275 3e plaats
5 juli 2014 Warmond Cunera Beuckenswyk 275 1e omloop
28 juni 2014 Zwanenburg Adonis Charisma 275 3e omloop
28 juni 2014 Zwanenburg Attila 280 2e omloop
21 juni 2014 Sassenheim Cunera Beuckenswyk 300 2e omloop
21 juni 2014 Sassenheim Qualva Nonantais 300 2e omloop
10 juni 2014 Venhuizen Campanile HRL 300 1e omloop
10 juni 2014 Venhuizen Ycoon 300 1e omloop
30 mei 2014 Wognum Adonis Charisma 275 3e omloop
30 mei 2014 Wognum Cunera Beuckenswyk 275 1e omloop
10 mei 2014 Assendelft Cha Cha Cha 300 1e omloop
10 mei 2014 Assendelft Attila 305 1e omloop
14 oktober 2013 ’t Zand Amalia Beemd 275 1e omloop
14 oktober 2013 ’t Zand Attila 280 2e omloop
25 september 2013 Roden At Full Speed 300 2e omloop
19 september 2013 Enkhuizen Quemos 300 1e omloop
16 september 2013 Medemblik Attila 280 4e plaats
16 september 2013 Medemblik Qualva Nonantais 275 2e plaats
12 september 2013 Purmerend At Full Speed 300 1e omloop
12 september 2013 Purmerend Cha Cha Cha 295 2e omloop
5 september 2013 Heemskerk Adelaar 295 1e omloop
2 september 2013 Schagen Amalia Beemd 275 1e omloop
2 september 2013 Schagen At Full Speed 275 1e omloop
29 augustus 2013 Middenbeemster Adelaar 300 1e omloop
29 augustus 2013 Middenbeemster Every's wish 295 1e omloop
8 augustus 2013 Beverwijk At Full Speed 300 3e omloop
8 augustus 2013 Beverwijk Cha Cha Cha 295 1e omloop
6 augustus 2013 Nootdorp Aboriginalmirage 300 2e omloop
6 augustus 2013 Nootdorp Amalia Beemd 300 2e omloop
1 augustus 2013 Santpoort Every's wish 295 1e omloop
29 juli 2013 Voorschoten Cha Cha Cha 270 1e omloop
29 juli 2013 Voorschoten Every's wish 275 1e omloop
22 juli 2013 Stompwijk Aboriginalmirage 300 3e omloop
22 juli 2013 Stompwijk Tapis Volant 300 1e omloop
18 juli 2013 IJmuiden Cha Cha Cha 295 1e omloop
18 juli 2013 IJmuiden Every's wish 300 1e omloop
13 juli 2013 Hoofddorp Ottimo du Closet 295 1e omloop
13 juli 2013 Hoofddorp Pipo des Gacheres 295 1e omloop
11 juli 2013 Egmond aan den Hoef Amalia Beemd 275 1e omloop
6 juli 2013 Warmond Ottimo du Closet 270 4e plaats
29 juni 2013 Zwanenburg Amalia Beemd 275 2e plaats
29 juni 2013 Zwanenburg Voronoff des Pins 270 1e omloop
21 juni 2013 Sassenheim Pipo des Gacheres 295 1e omloop
21 mei 2013 Venhuizen Pipo des Gacheres 300 2e omloop
21 mei 2013 Venhuizen Every's wish 300 2e omloop
10 mei 2013 Wognum Pipo des Gacheres 275 1e omloop
30 april 2013 Helmond Recordtime 300 2e omloop
27 april 2013 Assendelft Pipo des Gacheres 300 2e omloop
29 september 2012 Utrecht Aboriginalmirage 275 2e omloop
27 september 2012 Lisse Bemyguest 295 2e omloop
17 september 2012 Medemblik Arvid Boko 270 2e omloop
14 september 2012 Hillegom Aboriginalmirage 300 1e omloop
16 augustus 2012 Noordwijk Aboriginalmirage 300 3e omloop
9 augustus 2012 Beverwijk Quick du Vivier 295 1e omloop
7 augustus 2012 Nootdorp Aboriginalmirage 300 3e omloop
28 juli 2012 Voorschoten Zalvador Spendic 275 1e omloop
27 juli 2012 Wateringen Aboriginalmirage 295 2e plaats
7 juli 2012 Warmond Aboriginalmirage 270 1e omloop
5 juli 2012 Egmond aan den Hoef Wyard Beuckenswyk 275 1e omloop
22 juni 2012 Zwanenburg Quick du Vivier 275 1e omloop
22 juni 2012 Zwanenburg Aboriginalmirage 275 2e omloop
15 juni 2012 Sassenheim Aboriginalmirage 300 2e omloop
9 juni 2012 Rotterdam Bemyguest 295 1e omloop
2 juni 2012 Amsterdam Attila 300 3e omloop
18 mei 2012 Wognum Quick du Vivier 275 3e omloop
27 augustus 2011 Helmond Wyard Beuckenswyk 300 1e omloop
16 augustus 2011 Bemmel Wyard Beuckenswyk 275 2e omloop
9 augustus 2011 Nootdorp Jupiter Diamant 300 2e omloop
7 juli 2011 Egmond aan den Hoef Wyard Beuckenswyk 275 4e plaats
20 september 2010 Medemblik Jupiter Diamant 275 2e omloop
20 september 2010 Medemblik Zalvador Spendic 270 2e omloop
16 september 2010 Enkhuizen Zalvador Spendic 295 2e omloop
9 september 2010 Purmerend Wyard Beuckenswyk 300 2e plaats
12 augustus 2010 Beverwijk Zalvador Spendic 295 1e omloop
10 augustus 2010 Bemmel Wyard Beuckenswyk 300 2e plaats
3 augustus 2010 Nootdorp Zalvador Spendic 295 2e omloop
28 juli 2010 Voorschoten Zalvador Spendic 270 1e omloop
15 juli 2010 Zandvoort Zalvador Spendic 295 4e plaats
8 juli 2010 Egmond aan den Hoef Zalvador Spendic 270 2e omloop
3 juli 2010 Warmond Wyard Beuckenswyk 275 1e omloop
5 juni 2010 Amsterdam Zalvador Spendic 295 2e omloop
25 mei 2010 Venhuizen Wyard Beuckenswyk 300 2e omloop
14 mei 2010 Wognum Zalvador Spendic 270 3e plaats
12 oktober 2009 ’t Zand Wyard Beuckenswyk 275 2e omloop
23 september 2009 Roden Wyard Beuckenswyk 300 2e plaats
17 september 2009 Enkhuizen Wyard Beuckenswyk 300 2e plaats
15 september 2008 Medemblik Wala Alki 270 2e omloop
12 september 2008 Hillegom Wala Alki 295 1e omloop
4 september 2008 Heemskerk Wala Alki 295 3e omloop
1 september 2008 Schagen Wala Alki 270 3e plaats
21 augustus 2008 Noordwijk Wala Alki 295 2e omloop
14 augustus 2008 Beverwijk Wala Alki 295 2e omloop
7 augustus 2008 Santpoort Wala Alki 295 3e plaats
1 augustus 2008 Wateringen Wala Alki 295 1e omloop
28 juli 2008 Voorschoten Wala Alki 270 1e omloop
5 juli 2008 Warmond Wala Alki 270 1e omloop
7 juni 2008 Amsterdam Wala Alki 270 1e plaats

TipCompetitie

Ben je een echte kortebaankenner of houd je van een gokje? Doe dan mee met de TipCompetitie!

Word vriend of meer

Vanaf € 10,- per jaar houd je Kortebaandraverijen.nl online en krijg je meerdere extra's.