Nationaal kampioenen

Bekijk hieronder een overzicht met alle nationaal kampioenen vanaf 1930, met dank aan het NDR archief.

Paard Pikeur Organisator
2016 Dutch Buitenzorg Andries van der Blonk Nootdorp
2015 Asko Bond Rick Wester Wognum
2014 Zero Option Lane Jaap van Rijn Voorschoten
2013 Ton Jeu Manon Pools Warmond
2012 Blackpearl Trans R Aad Pools Lisse
2011 Le Dream Christophe de Groote Bemmel
2010 Yke Starlake Ruud Pools Venhuizen
2009 Sheba Boko Willem Rutgers Stompwijk
2008 Willie Luciano Wim van der Mespel Schagen
2007 Derek Effe Frans van der Blonk Purmerend
2006 Caretto As Aad Pools Enkhuizen
2005 Deliberate Dust John de Leeuw
(in de finale Ruud Pools)
Hillegom
2004 Supermatic Robin Bakker Roden
2003 Roodnoot Jansara Cees Imming ’t Zand
2002 Lino Hawai Aad Pools Medemblik
2001 Adonis Guard Aad Pools Wognum
2000 Gail Devers Ruud Pools Heemskerk
1999 Third Man Huib van den Heuvel Voorschoten
1998 Monet Hanover Aad Pools Zandvoort
1997 Kelly Dragon Manus Bouwhuis Lisse
1996 Hilde Buitenzorg Ruud Pools Santpoort
1995 Speedy Jace Ruud Pools Heemskerk
1994 Heli Marco Huib van den Heuvel Beverwijk
1993 Griffy Sunshine Manus Bouwhuis Schagen
1992 Cheetah Arlo Emile Bousie Medemblik
1991 Danielle Guapa Jan Wagenaar Lelystad
1990 Adriana A Cees Imming Zandvoort
1989 Chokey Treen Ron van Gent Beverwijk
1988 Morgan des Eyllons Tom Kooyman sr. Hoorn
1987 Zarah Alki Aad Pools Roden
1986 Western du Bois Manus Bouwhuis
(in de finale Ruud Pools)
Purmerend
1985 Yoly Yoly Cees Imming Lisse
1984 Prins Benjamin Berry Schwarz Stompwijk
1983 Ultra Regina Guus Knijnenburg Schagen
1982 Titia Pride Aad Pools Voorschoten
1981 Sultana Norton Jan Hart Enkhuizen
1980 Ricky First Aad Pools Hillegom
1979 Paarl D Jan van Dooyeweerd sr. Medemblik
1978 Lorrelot Manus Bouwhuis Santpoort
1977 Opium Siem Hartman ’t Zand
1976 Laiko Beroona Harry Pools Heemskerk
1975 Kerry Harry Pools Venhuizen
1974 Lucky H Jaap van der Loo Hoorn
1973 Ivar Wilkes Jan Blaauw Purmerend
1972 Hannibal Jan van Dooyeweerd sr. Lisse
1971 Hofnar Jan Wagenaar Enkhuizen
1970 Dazy H Harry Pools Schagen
1969 Edelscott Six Harry Pools Stompwijk
1968 Zelos van Vredenhof Cees Swart Lisse
1967 Benno Six Buck Leeman Voorschoten
1966 Antilope Harry Pools Medemblik
1965 Cromwell D Jan van Dooyeweerd sr. Santpoort
1964 X Hanover Jan Wagenaar Warmond
1963 Anna Scotch Jan de Graaf Heemskerk
1962 Ynno Con Dios Jan van Dooyeweerd sr. Hillegom
1961 Radbout K.Kramer ’t Zand
1960 Wala Jan van Leeuwen jr. Purmerend
1959 Partout Nol Heskes
(in de finale Guus Knijnenburg)
Santpoort
1958 Ronny Zora Jan Wagenaar Medemblik
1957 Ronny Zora Jan Wagenaar sr. Schagen
1956 Rita BH Jacob Haan Enkhuizen
1955 Surprise G Nol Heskes Hillegom
1954 Prinses Zora Jan Wagenaar sr. Heemskerk
1953 Ooststar Frits Bosveld Warmond
1952 O Nelly Zora Jan Wagenaar sr. Lisse
1951 Olga Pluto Abe Siderius Hardegarijp
1950 Nuni Brewer Hans ten Hagen Heemskerk
1949 Limbus Jan Wagenaar sr. Harlingen
1948 Jay Mc Gregor Hans ten Hagen Purmerend
1947 Allouez Jan de Vlieger Zaandam
1946 Abdullah Scott Jan Kruithof Enkhuizen
1945 Harrold Hanover K Willem Geersen Beverwijk
1944 (niet verreden, geen toestemming van de autoriteiten) Beverwijk
1943 Allouez Jan de Vlieger Schagen
1942 Barones Spencer Willem Geersen Medemblik
1941 Xerxes R.van Wieringen Zandvoort
1940 Allouez Jan de Vlieger Binnenwijzend
1939 Allouez Jan de Vlieger Beverwijk
1938 Zus Braun Willem Geersen Purmerend
1937 Xuthus Willem Geersen Zaandam
1936 Xuthus Willem Geersen Hardegarijp
1935 Lady Bond Jan van Leeuwen jr. Eenrum
1934 Rolls Royd H.de Vries Beverwijk
1933 Lady Bond Jan van Leeuwen jr. Schagen
1932 Sally Harvester Jan van Leeuwen jr. Zaandam
1931 Uniform Jan van Leeuwen jr. Enkhuizen
1930 Eulogie Henrik Mensinga Groningen

TipCompetitie

Ben je een echte kortebaankenner of houd je van een gokje? Doe dan mee met de TipCompetitie!

Word vriend of meer

Vanaf € 10,- per jaar houd je Kortebaandraverijen.nl online en krijg je meerdere extra's.